logo-luckyfish
+48 510 255 745
ul. Raciborska 17, 30-384 Kraków
Poniedziałek: od 13:00 do 18:30, Wtorek – Czwartek: od 10:00 do 18:30, Piątek: od 9:00 do 19:00, Sobota: od 10:00 do 15:00

Sushi Lucky Fish

Sushi Lucky Fish to nasz flagowy produkt, z którego jesteśmy szczerze dumni ? rozpoznawalny, doceniany przez konsumentów, stworzony z najwyższą precyzją i zgodnie z japońskimi prawidłami sztuki. Z radością dzielimy się z Państwa klientami tym, co daje im satysfakcję i po co chętnie sięgają na sklepowych półkach.

Tworzymy sushi w poszanowaniu filozofii, jaka temu towarzyszy, objawiającej się w szacunku do żywności, radości z jej spożywania oraz staranności przygotowania.

Kontynuując przeglądanie witryny luckyfish.pl, zgadzasz się na używanie plików cookie. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności. Więcej informacji

Droga Użytkowniczko, Drogi Użytkowniku,
my i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

Zamknij