logo-luckyfish
+48 510 255 745
ul. Raciborska 17, 30-384 Kraków
Poniedziałek: od 13:00 do 18:30, Wtorek – Czwartek: od 10:00 do 18:30, Piątek: od 9:00 do 19:00, Sobota: od 10:00 do 15:00

Lucky Fish Diamentem Miesięcznika Forbes!

Z dumą i radością informujemy, iż nasza firma znalazła się w prestiżowym gronie laureatów ?Diamenty Miesięcznika Forbes 2019. Zostaliśmy docenieni jako jedna z najlepszych firm w Polsce, która najskuteczniej zwiększyła swoją wartość. Ranking Diamenty Forbesa to coroczne zestawienie przedsiębiorstw opracowywane według szwajcarskiej metody wyceny wartości firmy. Wśród kluczowych kryteriów znalazły się takie czynniki, jak:

  • wyniki finansowe za lata 2015-2017,
  • wartość majątku,
  • historia płatnicza,
  • wiarygodność płatnicza,
  • brak negatywnych zdarzeń prawnych.

Dziękujemy przy tej okazji naszym wspaniałym Klientom, którzy codziennie dokonując wyborów zakupowych i sięgając po produkty marki Lucky Fish, doceniają naszą uczciwą pracę i wysiłki. Dziękujemy też naszym Kontrahentom, których zaufanie jest dla nas najważniejszym kapitałem.

Oficjalny ranking Diamenty Forbesa 2019 ukaże się w lutowym wydaniu miesięcznika.

Kontynuując przeglądanie witryny luckyfish.pl, zgadzasz się na używanie plików cookie. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności. Więcej informacji

Droga Użytkowniczko, Drogi Użytkowniku,
my i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

Zamknij