logo-luckyfish
+48 510 255 745
ul. Raciborska 17, 30-384 Kraków
Poniedziałek: od 13:00 do 18:30, Wtorek – Czwartek: od 10:00 do 18:30, Piątek: od 9:00 do 19:00, Sobota: od 10:00 do 15:00

Flądry? zawsze dobra energia!

Flądry to ryby o charakterystycznym wyglądzie. W Polsce do najpopularniejszych należy stornia, rzadziej możemy spotkać gładzicę lub turbota.

Mięso tych ryb jest bardzo smaczne, chude i delikatne, łatwo odchodzi od ości.

Doskonale smakuje w wersji pieczonej, smażonej i duszonej! Obiad z flądrą w roli głównej to obowiązkowy punkt programu podczas pobytu nad Morzem Bałtyckim!

Więcej informacji o flądrach znajdziecie na:
http://rybawygrywa.pl/ryby-slonowodne…
https://web.facebook.com/RybaWygrywa

Kontynuując przeglądanie witryny luckyfish.pl, zgadzasz się na używanie plików cookie. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności. Więcej informacji

Droga Użytkowniczko, Drogi Użytkowniku,
my i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

Zamknij