logo-luckyfish
+48 510 255 745
ul. Raciborska 17, 30-384 Kraków
Poniedziałek: od 13:00 do 18:30, Wtorek – Czwartek: od 10:00 do 18:30, Piątek: od 9:00 do 19:00, Sobota: od 10:00 do 15:00

Wygraj premierową grę YAKUZA 6 The Song of Life

Weź udział w konkursie i wygraj premierową grę YAKUZA 6 The Song of Life w limitowanych edycjach After Hours Premium oraz Essence of Art! Jak to zrobić?

  • kup jeden z zestawów Sushi Lucky Fish
  • zrób zdjęcie i pokaż nam jak celebrujesz sushi
  • wejdź na www.facebook.com/LuckyFishPl
  • zgłoś swoje uczestnictwo i prześlij zdjęcie
  • wygraj!

Konkurs trwa od 17 do 30 kwietnia.
Szczegóły oraz Regulamin na www.facebook.com/LuckyFishPl.

Zestawy Sushi Lucky Fish znajdziesz w wiodących polskich sklepach: Tesco, Carrefour, Selgros, Intermarche, Żabka, Market Point, Kaufland.

Kontynuując przeglądanie witryny luckyfish.pl, zgadzasz się na używanie plików cookie. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności. Więcej informacji

Droga Użytkowniczko, Drogi Użytkowniku,
my i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

Zamknij